Szkolenia żeglarskie to specyficzny rodzaj imprezy, do którego obsługi wymagana jest duża ilość zróżnicowanych danych: jacht i/lub sala w której będzie odbywało się szkolenie, kapitanowie i instruktorzy, listy uczestników, różne terminy i wiele innych danych, które YACHT ADMIN łączy w poszczególne szkolenia usprawniając proces sprzedaży miejsc na szkoleniach.

Uczestnicy szkoleń mogą wybierać pomiędzy różnycmi terminami jednego szkolenia: osobno definiujemy termin szkolenia na lądzie, osobno na wodzie i osobno terminy egzaminów. Oczywiście wszystkie te terminy można łączyć.

Sprawdzanie czy klient odesłał podpisaną umowę, którzy klienci nie wpłacili zaliczki na czas, który kapitan lub instruktor prowadzi szkolenie - te wszystkie powtarzalne i często monotonne czynności YACHT ADMIN automatyzuje w bardzo szerokim zakresie. Monitorowanie obiegu dokumentów jest standardową opcją we wszystkich wersjach systemu, tak samo jak edytor dokumentów, pozwalający na tworzenie i modyfikację dowolnych dokumentów.

Jeżeli jesteś zainteresowany systemem i chcesz umówić się na niezobowiązującą prezentację to po prostu zadzwoń na nr komórkowy +48 724 724 744 lub napisz maila na adres info@yachtadmin.eu