Jednym z najważniejszych dokumentów w firmie czarterowej jest grafik czarterów. Ten specjalny kalendarz podlega ciągłym zmianom, a ilość przechowywanych na nim danych wymaga profesjonalnych rozwiązań informatycznych. YACHT ADMIN ma wbudowane 2 kalendarze - jeden dla pracowników firmy czarterowej - pełen danych i drugi uproszczony dla klientów i umożliwiający rezerwację on-line. Terminy w kalendarzu mogą być dowolnie ustalane. Nie ma żadnych ograniczeń w modułach - jednodniowe, tygodniowe, kilkudniowe, długi weekend itd.

YACHT ADMIN imponuje również możliwością konfiguracji cen czarterów, rabatów i dopłat. Osobno może być zdefiniowana konfiguracja na dany termin lub na pojedyncze jachty lub grupy jachtów. Bez żadnego problemu można ustawić tradycyjnie występujące na Mazurach rabaty i dopłaty jak np. rabat za ilość wypływanych sezonów albo różne dopłaty za krótki czarter w zależności od ilości dni czarteru, a także dopłaty za czarter one-way.

Sprawdzanie czy klient odesłał podpisaną umowę, którzy klienci nie wpłacili zaliczki na czas, kiedy jachty wracają do portu, a kiedy wychodzą z portu, które jachty i z którego portu - te wszystkie powtarzalne i często monotonne czynności YACHT ADMIN automatyzuje w bardzo szerokim zakresie. Monitorowanie obiegu dokumentów jest standardową opcją we wszystkich wersjach systemu, tak samo jak edytor dokumentów, pozwalający na tworzenie i modyfikację dowolnych dokumentów.

Jeżeli jesteś zainteresowany systemem i chcesz umówić się na niezobowiązującą prezentację to po prostu zadzwoń na nr komórkowy +48 724 724 744 lub napisz maila na adres info@yachtadmin.eu