Tworzenie ofert to w praktyce codzienna czynność każdej agencji czarterowej. Obsługa zapytań ofertowych zajmuje stosunkowo dużo czasu, a biznesowy efekt jest w sumie niewielki - stosunek ofert do zamówień jest niski i tworzenie ofert jest jednym z głównych kosztów sprzedaży czarterów. YACHT ADMIN posiada bardzo rozbudowane bazy danych o marinach, jachtach, firmach czarterowych i akwenach. Te dane są wykorzystywane na profesjonalnie wyglądających ofertach generowanych przez Yacht Admin.

Przygotowanie oferty wiąże się często z rezerwacją jachtu w zagranicznej firmie czarterowej. YACHT ADMIN oferuje połączenia z zagranicznymi systemami rezerwacyjnymi co często wiąże się z rezerwacją on-line.

Sprawdzanie czy klient odesłał podpisaną umowę, którzy klienci nie wpłacili zaliczki na czas, a którzy zalegają z drugą ratą przed czarterem, generowanie voucherów, board passów, listy załogi - te wszystkie powtarzalne i często monotonne czynności YACHT ADMIN automatyzuje w bardzo szerokim zakresie. Monitorowanie obiegu dokumentów jest standardową opcją we wszystkich wersjach systemu, tak samo jak edytor dokumentów, pozwalający na tworzenie i modyfikację dowolnych dokumentów.

Poza ułatwieniami w obsłudze procesów biznesowych YACHT ADMIN oferuje również rozbudowaną analitykę związaną z opłacalnością transakcji. W których firmach czarterowych opłaca się rezerwować jachty, na ile można obniżyć cenę zachowując opłacalny poziom prowizji - na te pytania YACHT ADMIN odpowiada raportami, w których zestawy danych są dowolnie konfigurowalne

Jeżeli jesteś zainteresowany systemem i chcesz umówić się na niezobowiązującą prezentację to po prostu zadzwoń na nr komórkowy +48 724 724 744 lub napisz maila na adres info@yachtadmin.eu